Gizlilik Politikası

Toplanan genel bilgi

Biz toplanan genel sitemiz hakkında şirket ortaklarımız veya başkalarıyla paylaşabiliriz. Bunun örneklerini "Klasik otomobil", günlük benzersiz ziyaretçi sayısını veya kullanıcı belirli bir reklamı tıklayan için arama yapan kullanıcıların sayısını içerir. Toplanan verileri başvurun veya sizi tanımlamak için kullanılabilecek herhangi bir kişisel bilgi içermez.

Yazışma

OmegleTurk.Com başvurduğunuzda, biz bu yazışma kaydını tutabilir ve e-posta adresinizi toplayabiliriz.

Üçüncü taraf bilgi toplama

OmegleTurk.Com içeriğini ve kullanıcı etkinliğini izleme, burada açıklanan dışında gerçekleştirebilir üçüncü taraf reklamlar içerebilir. Bu diğer siteler, bilgisayarınıza kendi çerezlerini yerleştirin, veri toplamak veya kişisel bilgilerinizi. Her üçüncü taraf içerik sağlayıcısı, tanımlama bilgileri hakkında daha fazla bilgi için ve nasıl "opt-out", lütfen bu üçüncü taraf reklam gizlilik ilkesine OmegleTurk.Com başvurmak için Web üzerindeki diğer sitelere bağlantılar içermektedir. OmegleTurk.Com bu diğer sitelerin gizlilik uygulamalarından sorumlu değildir dikkat edin. Kullanıcılarımızın ne zaman sitemizi terk edileceğini ve kişisel bilgileri toplar her Web sitesinin gizlilik bildirimlerini okumanızı öneririz. Yalnız bu Web sitesi tarafından toplanan bilgiler bu gizlilik bildirimi geçerlidir.

Çocuk Gizlilik

OmegleTurk.Com isteği bilerek veya kişisel kimliğinizi ortaya koyabilecek bilgileri çevrimiçi veya çevrimdışı kullanıcılar iletişim bilgileri 13 yaşın altında toplamak ne yapmak biz bilerek kullanın veya kullanıcıların kişisel bilgileri altında 13 yaş üçüncü taraflarla paylaşmak.

Değişiklikleri Gizlilik Politikası

Değiştirme veya bu Gizlilik Politikası zaman zaman revize hakkımızı saklı tutarız. Biz bu değişiklikleri bu sayfada yayınlayacağız. Şimdi topladığımız bilgilerin gizlilik politikasına tabi etkin bilgi kullanıldığında olduğunu.